Naše nabídka


        Potřebujete koupit či renovovat počítač, monitor, tiskárnu nebo jiné periferní zařízení ? Máme pro Vás velmi výhodnou variantu nákupu. Pomůžeme Vám získat co nejlepší zařízení pro Vaše cíle při minimálních nákladech a výběru nejnovějších technologií.


        Již mnoho let úspěšně spolupracujeme a využíváme dealerské ceny na nákup a prodej zboží největších počítačových distributorů. Jestliže si vyberete cokoliv z internetového obchodu a objednáte si zboží naším prostřednictvím, můžeme Vám nabídnout další slevu ve výši od 3% do 8%.


        Neváhejte tedy a podívejte se na nabídku eshop


        Najdete tam vše potřebné - informace je-li zboží skladem a tedy ihned k dodání, podrobné technické údaje a rovněž odkazy na stránky výrobců.


        Nemůžete se rozhodnout či nevíte si rady s nabídkou ? Kontaktujte nás, počítač se nejlépe vybírá při osobní schůzce s odborníkem. Pomůžeme Vám s výběrem, vysvětlíme technické údaje, probereme s Vámi Vaše požadavky a navrhneme co nejlepší konfiguraci vzhledem k Vašim potřebám a možnostem.

 

 

 "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

 

Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentářem k tomuto webovému serveru zašlete na adresu puncochar@elphon.cz