Nabídka služeb


        Dle Vašich požadavků, na základě toho co od svého počítače očekáváte a dle programového prostředí Vám poradíme nejvhodnější ekonomickou variantu ať už při renovaci Vašeho starého počítače či při koupi nového.


        Při výběru Vašeho připojení na Internet v závislosti na Vašem stanovišti pomůžeme pro Vás vybrat nejvhodnější typ připojení nebo optimalizovat Vaše stávající připojení.


        Pokud máte zavirovaný počítač, odvirujeme ho. Nabízíme odborné vyčištění počítače jako prevenci-předcházení vzniku poruch odstraněním nečistot. Podle možností se snažíme řešit i jakékoliv Vaše ostatní požadavky v oblasti IT a komunikací.


Ceny služeb

        Ceny máme strukturované podle toho, jedná-li se o soukromou osobu, firmu, práci na smlouvu atd. Pro Vaši informaci je základní cena pro soukromé osoby od 180.- Kč za počáteční hodinu a za každou další započatou čtvrthodinu 45.- Kč. Ostatní ceny Vám rádi sdělíme na Váš požadavek o zásah.


        

 

 "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentářem k tomuto webovému serveru zašlete na adresu puncochar@elphon.cz